Xiaomi 120W’lık hızlı şarj adaptörünü sudan ucuz fiyata satıyor

Xiaomi, Çin pazarına yönelik olarak kompakt tasarımı ve hızlı şarj yetenekleriyle dikkat çeken yeni bir 120W USB-C Gallium Nitrit (GaN) şarj cihazı kitini tanıttı. Şirketin “Küçük Puding” olarak adlandırdığı bu şarj cihazı, GaN gibi üçüncü nesil yarı iletken malzemenin kullanılması sayesinde geleneksel 120W GaN şarj cihazlarına kıyasla %42 daha küçük bir boyuta sahip. Bu malzeme, mükemmel ısı iletkenliği, yüksek sıcaklık direnci ve küçük boyutuyla biliniyor. Küçük boyutuna rağmen bu şarj cihazı, uyumlu Xiaomi telefonlar için 120W’a varan hızlı şarj imkanı sunuyor.

Xiaomi‘nin bu yeni şarj cihazı, sadece akıllı telefonlar için değil, aynı zamanda PD 3.0, QC 3.0 ve UFCS 1.0 protokollerini destekleyerek, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, giyilebilir teknolojik ürünler gibi çeşitli cihazları akıllıca tanıyıp verimli bir şekilde şarj edebiliyor. Hatta dizüstü bilgisayarlar için 65W’a kadar sürekli hızlı şarj sağlayabiliyor.

Xiaomi 120W’lık hızlı şarj adaptörünü sudan ucuz fiyata satıyor

Xiaomi için güvenlik her zaman öncelikli ve Küçük Puding şarj cihazı, güvenli ve güvenilir bir şarj deneyimi sağlamak için yangına dayanıklı ve yüksek sıcaklıklara karşı dirençli bir kabuk, akıllı sıcaklık kontrolü ve aşırı voltaj, aşırı akım, aşırı ısınma, kısa devre gibi durumlara karşı birden fazla koruma mekanizması ile donatılmıştır.

Cihazın boyutları 34mm x 34mm x 53mm olarak ölçülüyor ve -10°C ile 40°C arasında bir sıcaklık aralığında çalışabiliyor. Şarj cihazı kitine dahil olan 1.5 metre uzunluğundaki USB-C’den USB-C’ye veri kablosu, çeşitli şarj senaryoları için esneklik sağlayarak kısa kablo derdini ortadan kaldırıyor ve 120W hızlı şarjı destekliyor. Bu yenilikçi şarj cihazı, JD.com üzerinden yaklaşık 28 dolar (199 yuan) başlangıç fiyatıyla satışa sunulmuş durumda. Bu tür teknolojik gelişmeler, kullanıcıların günlük yaşamını kolaylaştırmaya devam ederken, şarj süreçlerini de daha verimli hale getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x